امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115374
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «موریسیو راندز» مشاور «مارینا سیلوا» نامزد انتخابات ریاست جمهوری برزیل برای شرکت در انجمن تجاری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «موریسیو راندز» مشاور «مارینا سیلوا» نامزد انتخابات ریاست جمهوری برزیل برای شرکت در انجمن تجاری ایالات متحده آمریکا و نیز به منظور دستیابی به توافقات احتمالی با آمریکا در زمینه تجارت، فن‌آوری، سرمایه‌گذاری و انرژی به واشنگتن سفر کرد.

خبرگزاری برزیل در این خصوص نوشت: با وجود آن که پس از افشای جاسوسی ایالات متحده آمریکا از «دیلما روسف» رئیس جمهور برزیل در سال 2013 رابطه این کشور با دولت آمریکا تنزل یافته اما «راندز» معتقد است که اگر سیلوا به عنوان رئیس جمهور برزیل انتخاب شود روابط این کشور آمریکای جنوبی با ایالات متحده آمریکا در زمینه سیاست خارجی تقویت پیدا خواهد کرد.

در طول دوره ریاست جمهوری «لولا دا سیلوا» برزیل به عنوان هفتمین اقتصاد بزرگ جهان شناخته شد و به دلیل اینکه سیاست‌های اقتصادی و اجتماعی «سیلوا» رئیس جمهور سابق برزیل تا حد زیادی توسط «روسف» ادامه پیدا کرده بخش خصوصی آمریکا مشتاق به سرمایه‌گذاری در برزیل می‌باشد.

به گزارش فارس، انتخابات ریاست جمهوری برزیل در تاریخ 5 اکتبر سال جاری (13 مهر) برگزار خواهد شد.

طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته «دیلما روسف» و «مارینا سیلوا» به ترتیب بیشترین درصد آرا را در این انتخابات به خود اختصاص خواهند داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار