امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115381
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، «مانوئل والس» نخست‌وزیر فرانسه امروز یکشنبه با صدور

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، «مانوئل والس» نخست‌وزیر فرانسه امروز یکشنبه با صدور بیانیه‌ای ضمن استقبال از پایان اعتصاب خلبانان شرکت ملی «ایرفرانس» اعلام کرد: «تمامی اعضای این شرکت خوب از این پس مسئولیت دارند که برای جلب اعتماد مجدد مردم و توسعه ایرفرانس تلاش کنند. دولت فرانسه در کنار ایرفرانس و پرسنل آن خواهد بود و از تلاش‌های آنها حمایت خواهد کرد.»

 SNPL اتحادیه اصلی خلبانان شرکت ملی «ایرفرانس» فرانسه امروز یکشنبه از پایان اعتصاب خلبانان این شرکت که از چهارده روز پیش آغاز شده بود، خبر داد.

سخنگوی این اتحادیه در اظهاراتی درباره پایان اعتصاب خلبانان اعلام کرد: «شرایط گفت‌وگوی اجتماعی در حال حاضر فراهم نشده اما ما تصمیم گرفتیم با پایان دادن به اعتصاب به مسئولیت خود عمل کنیم.»

دولت فرانسه تاکنون چندین بار خواستار پایان این اعتصاب شده بود، اما اعتصاب‌کنندگان تا امروز بدون توجه به خواست دولت همچنان به اعتصاب خود ادامه دادند.

خلبانان ایرفرانس که از 15 سپتامبر تاکنون در اعتصاب به سر می‌بردند، نسبت به تغییراتی که قرار است در این شرکت هواپیمایی صورت گیرد، معترض بودند.

طبق گفته مدیرعامل شرکت ایرفرانس، اعتصاب خلبانان این شرکت روزانه حدود 20 میلیون یورو برای این شرکت خسارت و زیان مالی به همراه داشته است.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار