امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115382
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «الیمن الان»، دولت قطر در بیانیه‌ای از حصول توافق در یمن استقبال و ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «الیمن الان»، دولت قطر در بیانیه‌ای از حصول توافق در یمن استقبال و ابراز امیدواری کرد که این توافقنامه سرآغاز مشارکت ملی در چارچوب آشتی سیاسی جامع باشد، به گونه‌ای که حقوق ملت یمن را در بر بگیرد.

این بیانیه توسط «مهند علی الحمادی»، سرپرست نمایندگی دائم قطر در بیست و هفتمین نشست شورای حقوق بشری در ژنو، قرائت شده است.

در همین حال، خبرگزاری دولی «قطر» گزارش داد که علی الحمادی از تلاش‌هایی که یمن برای تقویت و حمایت از حقوق بشر تمجید و بر اجرای مفاد کنفرانس گفت‌و‌گوی ملی جامع تاکید کرد.

رئیس جمهور یمن و نمایندگان جنبش انصارالله یکشنبه شب گذشته با مشارکت نیروهای سیاسی در مقر ریاست جمهوری به توافق رسیدند و توافقنامه برای حل بحران این کشور را امضا کردند.

این توافقنامه شامل مسایل متعدد از جمله «تشکیل دولت جدید و بازنگری در خصوص تقسیم‌بندی مناطق، استعفای دولت، کاهش قیمت فرآورده‎های نفتی و توقف فوری تیراندازی‌ها در صنعا» است.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها