امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115385
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جبران باسیل» وزیر امور حارجه لبنان شنبه شب (دیشب) طی سخنانی در جمع شهروندان لبنانی مقیم

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جبران باسیل» وزیر امور حارجه لبنان شنبه شب (دیشب) طی سخنانی در جمع شهروندان لبنانی مقیم «کلیفلند» آمریکا گفت: ما در صف نخست رویارویی (با دشمن) بوده و در پیشگاه تاریخ مسئول هستیم. برای همین است که همواره بیشترین هزینه را پرداخت کرده‌ایم.

بر اساس گزارش  صفحه رسمی وزیر امور خارجه لبنان در شبکه اجتماعی توئیتر ، باسیل افزود: لبنان که اسرائیل را شکست داد، با کمک  ارتش خود گروهک داعش و همه گروه‌های مشابهش را در خاکش شکست خواهد داد.

باسیل نبرد ارتش کشورش با گروهک تروریستی داعش و سایر گروه‌های تروریستی را «نبرد نامحدود» توصیف کرد و افزود: برخی‌ها به دنبال برپایی اردوگاه‌ برای آوارگان هستند این در حالی است که ما از همان روز نخست گفتیم که نباید شمار آوارگان به این میزان برسد. امروزه نیز می‌گوییم که آوارگان، انفجار اوضاع لبنان را به دنبال خواهند داشت.

وی با بیان اینکه ما در چگونگی رویارویی با تروریسم اختلاف نظر داریم، یادآور شد که نباید در بر خورد با تروریسم با نرمی رفتار شود... بعد از تجربه سه ساله کسی حق ندارد در موضوع تروریسم و آوارگان مسامحه به خرج دهد.

وزیر امور خارجه لبنان با اشاره به طولانی شدن مدت خلأ سیاسی در کشورش تاکید کرد: در صورتی که به قانون اساسی احترام گذاشته شود، طی دو دقیقه رئیس جمهور جدید انتخاب خواهد شد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها