امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115389
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست هالیوودیسم و جایگاه آن در فرهنگ و تمدن غرب امروز -یکشنبه- در دانشگاه شهید ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست هالیوودیسم و جایگاه آن در فرهنگ و تمدن غرب امروز -یکشنبه- در دانشگاه شهید رجایی برگزار شد.

کوین بریت استاد مطالعات اسلامی و عربی دانشگاه ویسکانسین در این نشست با بیان اینکه در حال حاضر با کهنه سربازان آمریکایی همکاری می‌کنم، گفت: بسیاری از آنها خیلی دیر متوجه شدند که برای اهداف پوچ و متجاوزانه آمریکا در حال جنگیدن هستند.

وی افزود:‌دولت آمریکا با استفاده از تکنیک‌های تبلیغاتی به مردمشان این طور نشان می‌دهند که در حال دفاع هستند و نه تجاوز که این سیستم در جنگ ویتنام فروپاشید و امروز دوباره در حال احیا می‌باشد که این امر توسط رسانه‌ها و هالیوود انجام می‌گیرد.

این پژوهشگر حادثه 11 سپتامبر با اشاره به اینکه روزانه دروغ‌های بزرگی در رسانه‌های آمریکا منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم آمریکا امروزه می‌دانند که به آنها دروغ گفته می‌شود و به دنبال کسب حقیقت هستند.

بریت ادامه داد:‌یکی از دلایل وجود رسانه‌های جایگزین ایجاد جنبش‌های حقیقت‌طلب درباره 11 سپتامبر است که میلیون‌ها آمریکایی معتقدند در این خصوص به آنها دروغ گفته شده است.

وی با ذکر این نکته که این جنبش حقیقت‌جویی 11 سپتامبر به جنبش ضد صهیونیستی گره خورده، گفت:‌این دو موضوع از بزرگترین تابوها در آمریکا هستند.

این پژوهشگر  با بیان اینکه ما امروز در جنگ اطلاعاتی هستیم که در یک طرف آن هالیوود، سیاستمداران و رسانه‌های آمریکا هستند و در طرف دیگر آن ملت آگاه آمریکا که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود،‌خاطرنشان کرد: کهنه سربازان آمریکایی تصور می‌کنند که دولت‌های آمریکا توسط صهیونیست‌ها ربوده شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها