امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115398
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «رویترز»، «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس امروز یکشنبه به خاطر افشای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «رویترز»، «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس امروز یکشنبه به خاطر افشای ماجرای خوشحالی ملکه انگلیس به دنبال شنیدن خبر رای نیاوردن جدایی اسکاتلند معذرت خواهی کرد.

بر اساس این گزارش، کامرون چندی قبل در جریان دیدارش با «مایکل بلومبرگ» شهردار نیویورک در حالی که متوجه باز بودن میکروفونش نبود به وی گفت ملکه انگلیس پس از شنیدن خبر رأی منفی به استقلال اسکاتلند، صدایی شبیه به صدای گربه درآورده است.

کامرون در این باره گفت: «این یکی از مواردی است که شما باید خودتان را سرزنش کنید، زیرا این مسئله یک مکالمه کاملا خصوصی بود و من بابت افشای آن کاملا شرمنده‌ام. من بابت این مسئله عذر خواهی می‌کنم.»

مردم اسکاتلند دو هفته قبل برای تصمیم‌گیری در مورد استقلال از لندن پای صندوق‌های ر‌أی رفتند. هرچند پیشتر گفته می‌شد ملکه انگلیس موضعی بی‌طرف در این همه‌پرسی داشته، اما اظهارات کامرون نشان داد که وی تا چه حد نگران جدایی این منطقه بوده است.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار