امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1154
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 266
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، دوره‌های تخصصی آموزش نقدنویسی برای سینما که مدتی است در بنیاد سینمایی فارابی برگزار می شود ، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، دوره‌های تخصصی آموزش نقدنویسی برای سینما که مدتی است در بنیاد سینمایی فارابی برگزار می شود ، با استقبال چشمگیری از سوی علاقمندان روبرو شده است . واحد آموزش بنیاد فارابی اعلام کرد چهارمین دوره این کلاسها به زودی آغاز می شود و با حضور اساتیدی کار بلد مباحثی تخصصی در این دوره مطرح خواهد شد .

بنابراین گزارش، در این دوره‌های آموزشی اساتیدی همچون علی علایی ، آرش خوشخو ، منوچهر اکبرلو ، شاهپور شهبازی ، شهاب‌الدین عادل ، نصرت الله تابش ، عباس جهانگیریان و ... تدریس می کنند . در دوره چهارم قرار است مباحث کلیدی مرتبط با نگارش نقد سینمایی همچون اقتباس در سینما ، آشنایی با واژه ها و سبک های سینمایی ، شناخت جریانهای پیشرو و پست مدرنیسم ، فیلمنامه نویسی با رویکرد نقد فیلم و ... در این دوره تدریس شود .

حضور در این دوره‌های آموزشی برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند برای ثبت نام با بنیاد سینمایی فارابی تماس حاصل نموده و از شرایط ثبت نام کسب اطلاع کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها