امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115409
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مشخصات هر یک از فیلم‌هایی که امروز به نمایش می‌رسند بدین شرح است:فیلم «شیشه» کارگردان: برت هانسترا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مشخصات هر یک از فیلم‌هایی که امروز به نمایش می‌رسند بدین شرح است:فیلم «شیشه» کارگردان: برت هانسترا مستند، 1958 ، 11 دقیقه خلاصه داستان: این مستند کوتاه که در سال 1958 جایزه اسکاررا نصیب هانسترا کرد طرز کار شیشه دمیدن را در دو کارخانه شیشه سازی نشان می دهد.

فیلم «دور» کارگردان: مانگوت شاپ، داستانی. 2008، 22 دقیقه و 44 ثانیه، خلاصه داستان: دختری در آستانه ترک منزل پدری دچار احساسات مختلفی می‌شود.

فیلم «خرد کننده» کارگردان: لارس داموزو + فردریک پالمرز، انیمیشن، 2012. 2 دقیقه خلاصه داستان: یک نگاه شگفت انگیز به زنجیره غذایی از یک ملخ به یک جفت چکمه .

فیلم «یولاندا 231» کارگردان: پیم زویر، تجربی/ مستند ، 2008 ، 9دقیقه 40 ثانیه، خلاصه داستان: یک مدل عکاسی کاملا متفاوت از بقیه.

فیلم «در جستجوی آلفرد» کارگردان: یوهان گریمونپره، تجربی. 2005. 10دقیقه و 2 ثانیه، خلاصه داستان: برای یک لحظه مرد چاقی دیده می‌شود با کلاهی گرد و یک چترودوسگ کوچک، سپس شما او را می‌بینید و...

فیلم «دونده در پیچراهه» کارگردان: روبی کرنلیسن، انیمیشن/ تجربی ، 2009 ،11 دقیقه، خلاصه داستان: سوخت و ساز بدن یک دونده جوان در حین دویدن، تغییر شکل یافته و در غالب یک سفر غیر عادی راه خود را به شکل سالنهای ترانزیت سفری، ایستگاه ها، انبارها، راهروها و حمام ها می‌نمایاند.

فیلم «فرانکن دال 2001» کارگردان: دریسنس فرستاپن، تجربی، 2003، 8دقیقه و 49 ثانیه، خلاصه داستان: در این فیلم تجربی از 9 لوکیشن در پارک « فرانکن دال » آمستردام به مدت یک سال فیلمبرداری شده است. فیلمبرداری از 9 صحنه مختلف، یا چشم انداز، از یک مکان و یک نظرگاه و همیشه در ظهر، صورت پذیرفته است.

فیلم «اولین برش» کارگردان: هری وربیک، داستانی، 2011. 10 دقیقه، خلاصه داستان: دختری کوچک برای اولین بار با یک مسوولیت بزرگ مواجه می‌شود.

هفته فیلم هلند تا 9 مهرماه در خانه هنرمندان بر پا خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها