امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115410
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، آئین رونمایی از مستند «فاکتور صوری» تازه‌ترین اثر سفیرفیلم، با حضور چهره‌هایی همچون حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم، ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، آئین رونمایی از مستند «فاکتور صوری» تازه‌ترین اثر سفیرفیلم، با حضور چهره‌هایی همچون حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم، دکتر علی‌نقی مشایخی، دکتر محمود بهمنی، سیروس مقدم و سعید نعمت‌الله برگزار می‌شود.

در این مراسم میزگردی با موضوع نقد نظام بانکی کشور و با حضور حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، دکتر علی‌نقی مشایخی، عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه شریف و دکتر محمود بهمنی، رئیس کل سابق بانک مرکزی برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش، این مراسم که ساعت 14:30 روز 8 مهرماه 93 در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، همراه با تقدیر از کارگردان و نویسنده سریال‌های «تا ثریا» و «مدینه» به خاطر پرداختن به موضوع ربا و تأثیرات آن بر خانواده خواهد بود.

«فاکتور صوری» به کارگردانی سیدمهدی کرباسی، مستندی 45 دقیقه‌ای در نقد نظام بانکداری کشور است. سیدمحمد طلبه جوانی است که با شبهاتی در فضای جامعه نسبت به معاملات بانک ها روبرو شده است، او به دنبال برطرف کردن این شبهات به شهرهای مختلف می‌رود. «فاکتور صوری» روایت جستجوی او در یافتن پاسخ سوالاتش است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار