امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115422
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،این نشست با هدف آشنایی سینماگران علاقمندبه اکران آثارشان در این گروه سینمایی با نحوه انتخاب فیلمها، ایده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،این نشست با هدف آشنایی سینماگران علاقمندبه اکران آثارشان در این گروه سینمایی با نحوه انتخاب فیلمها، ایده های اجرایی و هم چنین جزییات سیستم حمایتی در نظر گرفته شده از سوی سازمان سینمایی برای اکران در گروه هنر و تجربه برگزار می‌شود‌.

از زمان اعلام فراخوان گروه سینمایی هنر و تجربه  بیش از 70 فیلم سینمایی ،2 انیمیشن، 30 فیلم مستندو 110 فیلم کوتاه برای اکران در این گروه اعلام آمادگی کرده‌اند.

حجت الله ایوبی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی جمال امید،هوشنگ گلمکانی،جعفر صانعی مقدم،ایرج تقی پور،شهرام مکری،محمد رضا فرجی،مجید مسچی،سیف الله صمدیان و امیر حسین علم الهدی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری "سینمای هنر و تجربه" منصوب کرده است . در این هم اندیشی قرار است مجموعه از سوالها، دل مشغولی ها و نکته هایی که برای سینماگران مطرح است از سوی اعضای شورای سیاستگذاری  پاسخ داده شود و هم چنین  آنان  بتوانند از دغدغه ها و نگرانی ها و امیدهای سینماگران با خبر شوند . سینماگران راهکارها ، پیشنهادها ، نظرات و نگرانی های خود را  از زمان انتشار فراخوان این گروه مطرح کرده اند.

نشست هم اندیشی فعالان سینمای هنر و تجربه و شورای سیاستگذاری ساعت 17 تا 20 روز یکشنبه 6 مهر در خانه هنرمندان – خیابان ایرانشهر  برگزار می شود.  مسئولان گروه هنر و تجربه از همه سینماگران برای شرکت در این هم اندیشی دعوت می کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها