امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115423
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
«امیر برادران» نویسنده مجموعه تلویزیونی «سیگنال موجود است» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: نگاهی که من به این سریال هنگام نگارش ...

«امیر برادران» نویسنده مجموعه تلویزیونی «سیگنال موجود است» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: نگاهی که من به این سریال هنگام نگارش فیلمنامه داشتم، نگاه سرگرم کننده بود. در داستان «سیگنال موجود است» یک خانواده غلط و یک شبکه ماهواره ای غلط وجود دارد.

وی افزود: البته در ارزیابی شبکه های ماهواره ای نمی توان گفت که آنها کارشان غیرحرفه ای و نادرست انجام می دهند. بلکه اتفاقا بعضی از آنها عوامل بسیار حرفه ای و کاربلدی دارند. اما در عناد با سایر کشورها محتواهای نادرستی را دنبال می کنند که آن هم به نیت و اهداف مغرضانه‌شان بر می گردد اما در این داستان شبکه ای وجود دارد که حتی گاهی کارکنان آن هم به غلط بودن عملکرد آن معترض هستند. از طرف مشکلی که در رابطه با طرز تفکر بسیاری از جوانان ما و خانواده هایشان وجود دارد تصوری است که آنها از توانایی و استعداد خود دارند.

این نویسنده درباره تاکید این سریال درباره باور غلط در گروهی از جوانان بیان داشت: عده ای فکر می کنند در یک زمینه مهارت بسیار بالایی دارند در حالی که این طور نیست و حتی هیچ تلاشی هم برای افزایش توانمندی خود در زمینه مورد علاقه شان انجام نمی دهند. در داستان «سیگنال موجود است» هم پرهام به خوانندگی علاقه زیادی دارد و فکر می کند صدایش هم خوب است. اطرافیان هم به او این نکته را القا می کنند که باید برای پیشرفت و شکوفا کردن استعداد خود به خارج از کشور برود. او مدیر برنامه ای دارد که با شبکه ای خارجی در ارتباط است و پرهام را به این شبکه معرفی می کند.

وی درباره پیام کار ادامه داد: به طور کلی پیام اصلی سریال یادآوری این مهم است که هر کاری را باید از مسیر درست آن پیگیری کرد. در این قصه هم اگر پرهام به جای دنبال کردن خوانندگی که در آن استعدادی ندارد، به سراغ مهارت دیگری می رفت سرنوشت بهتری برایش رقم می خورد.

این سریال به تهیه‌کنندگی مسعود فرخنده طینت و کارگردانی مهدی مظلومی در 26 قسمت 40 دقیقه ای به سفارش گروه اجتماعی شبکه سه سیما تولید می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار