امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11543
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 248
«مصطفی حمدان» دبیرکل جنبش ناصری‌های مستقل لبنان (المرابطون)  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت اظهارداشت: ...

«مصطفی حمدان» دبیرکل جنبش ناصری‌های مستقل لبنان (المرابطون)  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت اظهارداشت: سمیر جعجع رئیس حزب «نیروهای لبنانی» در راستای اجرای فرمان اتاق عملیات آمریکایی- صهیونیستی در حمله موشکی اخیر به ضاحیه جنوبی بیروت دست داشت.

وی تصریح کرد: حمله به ضاحیه جنوبی بیروت با بمب های صوتی، ادامه حملات مستقیم اسرائیل به دمشق است که با استفاده از یگان‌های تروریستی و خرابکاری پنهان آن صورت می گیرد و جعجع مدیریت آنان را در لبنان در دست دارد.

نقشه جنگ خیابانی در لبنان

حمدان، حوادث جاری در طرابلس را ناشی از سخنان تحریک‌آمیز مذهبی دانسته و گفت: آمریکا و اسرائیل نقشه جنگ خیابانی را طراحی کرده و با بزرگنمایی آن، درصدد هستند به این ترتیب پناهگاهی را برای خرابکاران و تروریست هایی که از سوریه به لبنان می‌گریرند فراهم کنند به ویژه اینکه ارتش سوریه در حال نابودی تروریست ها است.

وی در مورد حمله مسلحانه به ارتش لبنان در شهرک «عرسال» در بقاع و کشته شدن سه تن از آنان گفت: مسئولان از مقابله با این اقدامات ناتوان مانده و برخی درصدد فراز ار مسئولیت ملی و تاریخی خود هستند و سخنان سعد الحریری در این خصوص نیز تحریک آمیز بوده و از این طریق تلاش می شود دستورات آمریکا و اسرائیل به اجرا درآمده و  لبنانی‌ها به سمت کشتار بی‌حاصل سوق داده شوند.

محوطه کلیسای «مار میخائیل» در ضاحیه جنوبی بیروت، صبح یکشنبه گذشته شاهد سقوط دو راکت «گراد» بود که چند زخمی بر جا گذاشت.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها