امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115450
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۵
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارنامه نتایج آزمون ورودی دوره دکترای نیمه‌متمرکز سال 93 پردیس‌های خودگردان ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارنامه نتایج آزمون ورودی دوره دکترای نیمه‌متمرکز سال 93 پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

براساس اطلاعات مندرج در کارنامه مربوط تعداد 5 هزار و 622 نفر که از این تعداد یک‌هزار و 837 نفر زن و 3هزار و 785 نفر مرد هستند، در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت به منظور بررسی سوابق علمی،‌آموزشی و پژوهشی و همچنین مصاحبه تخصصی و برای شرکت در مرحله پذیرش قرار گرفته‌اند.

داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته محل (حداکثر 5 کد رشته محل) در رشته امتحانی ذیربط در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند، ضرورت دارد به منظور بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و همچنین مصاحبه تخصصی با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه کارنامه آنان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و یا موسسات آموزش عالی کد رشته محل یا کد رشته محل‌های معرفی شده مراجعه کنند.

همچنین این داوطلبان بایستی براساس برنامه‌ زمانی اعلام شده با در دست داشتن مدارک لازم به منظور بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و همچنین مصاحبه برای پذیرش در کد رشته محل و یا کد رشته محل‌های معرفی شده اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها