امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115451
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۵
تعداد بازدید: 40
سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون برنامه‌های فرهنگی وزارت علوم در ...

سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون برنامه‌های فرهنگی وزارت علوم در سال جاری گفت: برنامه‌های وزارت علوم هم راستا با برنامه‌های فرهنگی سال‌های گذشته است ولی این برنامه‌ها توسعه پیدا خواهد کرد.

وی به تاکید رهبر معظم انقلاب به برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی اشاره کرد و ادامه داد: در بحث برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی یک تحول اساسی رخ خواهد داد، چرا که  ما آیین نامه‌ای را که در رابطه با برنامه‌های فرهنگی وجود داشت اصلاح کردیم و با ابلاغ این آیین‌نامه فرصتی ایجاد خواهد شد تا این برنامه‌ها به بهترین شکل و در سطح وسیع‌تر و گسترده‌تری برگزار شود.

هاشمی تصریح کرد: تحولی که در این حوزه صورت خواهد گرفت در راستای توسعه و تقویت برنامه‌ها است و مسیر و سمت و سوی برنامه‌ها تغییری نخواهد داشت و همانند گذشته خواهد بود.

وی اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و جلب مشارکت اساتید و دانشجویان بتوانیم برنامه‌های فرهنگی را در دانشگاه‌ها به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم و شاهد توسعه برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها باشیم.

معاون فرهنگی وز علوم اضافه کرد: قطعا محور اصلی ما در برگزاری برنامه‌های فرهنگی بحث کرسی‌های آزاد اندیشی است و در کنار این موضوع در حوزه‌ فعالیت‌های قرانی، دینی، علمی و محورهای دیگر هم فعالیت خواهیم کرد.

هاشمی در خاتمه تاکید کرد: در کنار برنامه‌های فرهنگی، در بحث اتاق‌های فکر استانی هم شاهد تحولات جدیدی خواهیم بود و ما در این بخش هم بر جلب مشارکت اساتید و دانشجویان تاکید خواهیم داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها