امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115459
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۵
تعداد بازدید: 15
ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: برای ارتقای کیفیت آموزشی ...

ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: برای ارتقای کیفیت آموزشی برنامه‌ریزی‌هایی را داریم تا به ایجاد دانشگاهی که مبدا تحول باشد کمک کنیم.

وی با بیان اینکه برای ارتقای کیفیت باید به تولیدات پژوهشی مرتبط با نیاز فکر کنیم، گفت: تولیدات پژوهشی در دانشگاه باید به گونه‌ای باشد که مشکلات مردم را رفع کند.

فراهانی ادامه داد: برای ارتقای کیفیت در دانشگاه پیام نور نزدیک یک هزار میلیارد تومان بودجه تا سال 96 در نظر گرفتیم.

سرپرست دانشگاه پیام نور ادامه داد: همچنین در بخش جذب اعضای هیات علمی نیز روش‌ها را به گونه‌ای انجام می‌دهیم که به ارتقای کیفیت آموزشی منجر شود.

سرپرست دانشگاه پیام نور اضافه کرد: دانشگاه در مرحله کیفیت‌بخشی است و در معدود رشته محل‌هایی که آمادگی پذیرش دانشجویان را نداشته است از جمله در مقطع دکتری ظرفیت را افزایش نداده و سعی در ارائه خدمات کیفی داریم.

فراهانی گفت: تقاضا برای پیام نور با افت ظرفیت کمتری روبرو بوده است. همچنین تولید محتوای درسی اعم از نوشتاری و غیرنوشتاری و تولید کتاب‌های دانشگاهی که پاسخگوی سوالات دانشجویان باشد را نیز در دست اقدام داریم.

وی گفت: ارتقای جایگاه اساتید از دیگر برنامه‌های ما برای ارتقای کیفیت دانشگاه است و برای تامین فضاهای آزمایشگاهی نیز برنامه‌ریزی داریم که اعتباراتی را هم در این بخش در نظر گرفتیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها