امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115466
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار  انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در حاشیه سومین نشست تخصصی پلیس بین‌الملل ناجا با ...

به گزارش خبرنگار  انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در حاشیه سومین نشست تخصصی پلیس بین‌الملل ناجا با قضات در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس در مورد پرونده خاوری گفت: پلیس کانادا تا کنون قائل به این نبود که خاوری در کانادا است و الان این امر را پذیرفته و پرونده در مراجع قضایی کانادا در حال رسیدگی است.

جانشین فرمانده ناجا در مورد حادثه‌ای که برای دو گردشگر ایرانی در امارات به وقوع پیوسته گفت: این خبر را ما هم شنیدیم ولی تا کنون شکایتی نشده است.

وی گفت: شکایت یا باید از طریق اشخاص باشد و یا از طریق سفارت و یا از طریق قوه قضاییه که تا به امروز هیچ شکایتی به دست پلیس نرسیده است.

این مقام ارشد انتظامی در مورد اخراج یک دانشجوی ایرانی از نروژ گفت: هر فردی در خارج و یا داخل کشور اگر شکایتی داشته باشد باید از طریق مراجع قضایی انجام دهد.

جانشین فرمانده ناجا در مورد استرداد مجرمین گفت:‌ هر مقدار که بین قوه قضاییه و پلیس اینترپل هماهنگی باشد و مجرمین بداننند هزینه سنگینی را باید بپردازند از جمله اقدامات بازدارنده‌آی که اگر با قاطعیت صورت پذیرد اقدامات خوبی خواهد بود که ما باید با هماهنگی از خروج آنها جلوگیری کرده و آنهای را نیز که فرار کرده‌اند تحت تعقیب قرار دهیم.

سردار اشتری در مورد اقدامات پلیس در هفته ناجا اظهار داشت: سعی خواهیم کرد خدماتی را که ارائه می‌دهیم افزایش دهیم از دفتر پلیس به علاوه 10 خدمات ادارات گذرنامه، نظام وظیفه کارت پایان خدمت و گواهینامه و امیدواریم بتوانیم ارتباط بیشتری بین پلیس و مردم برقرار کرده و از نقطه نظرات مردم استفاده کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار