امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115470
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم ختم والده آیت‌الله شاهرودی و در جمع

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم ختم والده آیت‌الله شاهرودی و در جمع خبرنگاران درباره واکنش احتمالی ایران به داعش در صورت تجاوز به مرزهای کشورمان گفت: ایران تا حدی پیشروی‌های داعش در عراق را تحمل می‌کند و بیشتر از آن با همه امکانات از پیشروی آنان جلوگیری خواهد کرد.

وی افزود: در خصوص مسائل داخلی مردم عراق خود مردم این کشور باید تصمیم بگیرند و خود مردم این کشور امنیت را تامین خواهند کرد و ما در مسائل داخلی عراق دخالت نخواهیم کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: می‌توان گفت بحث داعش رو به پایان است.

رضایی در پاسخ به سوالی درباره زمان پایان رسیدگی به لایحه بررسی  دارایی مسئولان در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از آنجا که این لایحه، لایحه بسیار مهمی است باید مشورت‌های بیشتری انجام شود و ما فکر می‌کنیم طی یک یا دو جلسه آینده بررسی آن در مجمع به پایان برسد.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه با سخنان وی در خصوص ضرورت مصاحبه با میرحسین موسوی در مورد دفاع مقدس گفت: در این زمینه باید به سراغ تمام کسانی رفت که در آن زمان مسئولیت داشته و مشغول به کار بوده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها