امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115492
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چهارمین نمایشگاه کار با هدف آشنایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جدید دانشگاهی با فرصت‌های

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چهارمین نمایشگاه کار با هدف آشنایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جدید دانشگاهی با فرصت‌های جدید شغلی و امکان استخدام برای شرکت‌های دولتی و خصوصی، صبح امروز فعالیت خود را آغاز کردند.

امسال چهارمین دوره این نمایشگاه با هدف رویارویی مستقیم صنعت و دانشگاه، معرفی سازمان‌ها و مجموعه‌های مرتبط با رشته‌های تحصیلی و آشنا شدن دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با فرصت‌های شغلی موجود در جامعه برگزار می‌شود.

محمد شریف‌خانی در این باره به خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در سه دوره گذشته برگزاری این نمایشگاه یک‌هزار نفر از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی از طریق برگزاری این نمایشگاه وارد بازار کار شدند و این تجربه بسیار خوبی از برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها به شمار می‌رود.

دبیر نمایشگاه کار افزود: در نمایشگاه امسال 45 شرکت خصوصی و دولتی حضور دارند که حدود نیمی از فرصت‌های شغلی ارائه شده در نمایشگاه مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

وی گفت: همچنین در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی با موضوع روانشناسی شغل و نکات اساسی در مصاحبه‌های شغلی و موارد مرتبط با اشتغال برگزار می‌شود.

شریف‌خانی تصریح کرد: خط‌مشی این برنامه بر رویکردی استوار است که براساس آن به مؤثرترین و پرمنفعت‌ترین شکل از فرایند استخدام و به کارگیری نیروی انسانی تبدیل شود.

وی ادامه داد: هر شرکت یا سازمانی نیاز دارد کارکنان خود را با شرایط لازم به کارگیری کند و این نمایشگاه براساس خط‌مشی خود این شرایط را برای کارفرمایان ایجاد می‌کند.

به گزارش فارس، نمایشگاه کار که از صبح امروز آغاز شده با استقبال دانشجویان مواجه شده و در این نمایشگاه شرکت‌های بزرگ کشور نظیر یک شرکت خودروسازی، بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، یک شرکت داروسازی و برخی از شرکت‌های بزرگ صنعتی به چشم می‌خورد.

چهارمین نمایشگاه کار از امروز تا 9 مهرماه در سالن تربیت بدنی دانشگاه صنعتی شریف پذیرای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خواهد بود.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها