امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115494
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۰
تعداد بازدید: 43
نیره پیروزبخت در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: با توجه به افزایش حوادث جاده‌ای، موضوع نصب کپسول ...

نیره پیروزبخت در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: با توجه به افزایش حوادث جاده‌ای، موضوع نصب کپسول آتش‌نشانی بر روی خودروها مطرح شد و طبق مصوبه دولت قبل، قرار بود از اول مهر ماه امسال خودروهای تولیدی به این وسیله مجهز شوند.

وی با بیان اینکه در حال بررسی موضوع هستیم تا برای تصویب و یا تغییر قانون در زمینه نصب کپسول آتش نشانی تصمیم‌گیری جدیدی شود، گفت: در صددیم علاوه بر نصب کپسول آتش‌نشانی، از پارامترهای دیگر نیز برای جلوگیری از بروز حوادث استفاده کنیم.

پیروزبخت تصریح کرد: نظر ما این بود که در جهت افزایش ایمنی خودروها و سرنشینان آن،  کپسول آتش‌نشانی بر روی خودروها نصب شود تا اگر اتفاقی برای خودرو افتاد مورد استفاده قرار گیرد و یا اگر برای خودروی دیگری حادثه‌ای پیش آمد با اسفاده از کپسول آتش‌نشانی خودروهای دیگر، آتش ایجاد شده مهار شود.

وی اظهار داشت:‌ در هفته جاری نشستی با مسئولان وزارت صنعت و خودروسازان در این مورد برگزار خواهیم کرد تا به جمع‌بندی برسیم و خودروسازان برنامه خود را در این مورد به ما ارائه کنند.

به گفته وی، طبق مصوبه دولت خودروسازان مکلف بودند از ابتدای مهر ماه بر روی محصولات خود کپسول آتش نشانی نصب کنند و پلیس نیز به دلیل عدم نصب این وسیله از شماره‌گذاری خودروها خودداری کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها