امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11551
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 163
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش سوریه توانست با ورود به فرودگاه الضبعه مواضع خود را در این فرودگاه راهبردی ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش سوریه توانست با ورود به فرودگاه الضبعه مواضع خود را در این فرودگاه راهبردی تثبیت کند.

خبرنگار شبکه المنار با ورود به منطقه حمیدیه در نزدیکی فرودگاه الضبعه در شهر القصیر گزارش داد که ارتش پس از درگیری‌های شدید توانسته این منطقه را به کنترل خود درآورد.

بنا بر این گزارش، در درگیری‌های حمیدیه که در فاصله 10 کیلومتری حمص قرار داد، ده‌ها نفر از افراد مسلح در حمله ارتش کشته شده‌اند.
 

همچنین نیروهای ارتش با ورود به فرودگاه نظامی الضبعه افراد مسلح را وادار به عقب نشینی کردند.
دوربین شبکه خبری المنار در گزارشی از داخل فرودگاه با پخش تصاویری، تاکید کرد که افراد مسلح اقدام به تخریب آشیانه‌های این فرودگاه کرده‌اند.

یگان‌های ارتش سوریه همچنان به عملیات نظامی خود در شهر القصیر ادامه می‌دهند که تنها 20 درصد از منطقه غربی و 50 درصد از منطقه شمالی آن هنوز در تصرف افراد مسلح بوده و با پاکسازی آن از وجود گروه‌های تروریستی، شهر القصیر به طور کامل تحت کنترل و تصرف ارتش سوریه خواهد بود.

به دنبال به دست گرفتن فرودگاه نظامی و روستای الضبعه به دست ارتش سوریه که امروز صورت گرفت و تسلط بر منطقه الحمیدیه که روز گذشته روی داد، تنها روستای «عرجون» باقی مانده که باید از وجود تروریست‌های مسلح پاکسازی شود که نیروهای ارتش سوریه عملیات نظامی خود را در این منطقه با هدف پاکسازی آن از عناصر مسلح را آغاز کرده‌اند و با تسلط کامل ارتش سوریه بر آن، ریف القصیر به طور کامل تحت کنترل و تصرف ارتش سوریه خواهد بود.
 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها