امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11553
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «محمود حلمی الشریف» سخنگوی رسمی کانون قضات مصر گفت که قضات، کانون قضات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «محمود حلمی الشریف» سخنگوی رسمی کانون قضات مصر گفت که قضات، کانون قضات را مکانی برای تحصن خود برگزیده‌اند.

وی افزود که کانون قضات نیز با همه قضات در این زمینه و مخالفت با بررسی تعدیل قانون قوه قضائیه در مجلس شورا هم‌عقیده است و تصمیم گرفته شد که تحصن پس از پایان کار قضات صورت گیرد زیرا در صورت اجرای اعتصاب کار شهروندان زیان خواهند دید.

سخنگوی کانون قضات همچنین خطاب به مجلس شورا گفت: به منافع داخلی، بین‌المللی و منطقه‌ای و نیز امنیت داخلی مصر توجه کنید زیرا چیزی نمانده که شهروند مصری برای نون روز خود محتاج باشد.

وی افزود: خوب بدانید که قانون قوه قضائیه تنها با توافق قضات تصویب خواهد شد به گونه‌ای که این قانون در درجه اول منافع مصر و سپس منافع دستگاه قضایی را محقق کند.

«رواد حما» سخنگوی کمیته حقوقی دفاع از قضات نیز گفت که این کمیته دوشنبه آینده به دعوت قضات در مقابل دیوان عالی قضایی تجمع خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها