امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115538
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در حاشیه مراسم ختم والده آیت‌الله شاهرودی و در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در حاشیه مراسم ختم والده آیت‌الله شاهرودی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت دانایی‌فر مرزبان ربوده شده ایرانی گفت: این مسئله از سوی دستگاه‌های مختلف از جمله دستگاه دیپلماسی در حال پیگیری است و خود وزیر هم در سفری که به پاکستان داشت با مقامات پاکستانی این مسئله را مطرح کرد.

وی افزود: ما امیدواریم که آنان همکاری کنند تا دانایی‌فر پیدا شود. سخنگوی وزارت کشور درباره آخرین سرنوشت وی گفت: ما چیزی در این رابطه نمی‌دانیم و از نظر ما دولت پاکستان مسئول کار است و امیدواریم هرچه زودتر وی پیدا شوند.

امیری در پاسخ سؤالی درباره آخرین وضعیت صدور مجوز برای تشکیلات اصلاح‌طلبان موسوم به «ندا» گفت: «ندا» در دستور کار است و مدارکش تکمیل شود آن را بررسی می‌کنیم. ما در وزارت کشور مدارک را بررسی می‌کنیم و امیدواریم تا دو هفته آینده در دستور کار کمیسیون ماده 10 مطرح شود.

وی در رابطه با بحث صدور مجوز جدید برای تشکیلات سیاسی گفت:‌ در جلسه هفته گذشته 35 مورد مورد بررسی قرار گرفت و برای آن مجوز صادر شد.

امیری درباره صدور مجوز برای جبهه پایداری گفت‌: با لفظ جبهه مخالفت شد چرا که جبهه شامل چند حزب سیاسی است اما با اصل تأسیس حزب جبهه‌پایداری موافقت شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها