امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11557
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 180
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «اسامه جبر» مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی شورای محلی العیزریه گفت که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «اسامه جبر» مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی شورای محلی العیزریه گفت که نیروهای اشغالگر به منازل شهروندان در شهرک العیزریه یورش آورده و 13 شهروند اعم از محمد حسن مطر، سامی ابو غالیه، خالد حسن خلف، صبحی حسن خلف، علاء الیاسینی، جواد الیاسینی، عمار العمواسی، محمد احمد المکحل، نضال الأسمر هارون ابو رومی، ناصر الأسمر عمر النوافله و حازم عدوان را بازداشت کردند.

جبر افزود که نیروهای اشغالگر به منازل احمد ولید بصه، حمزة هاشم ابو زیاد و جمیل هاشم ابو زیاد یورش برده و قصد داشتند آنها را نیز بازداشت کنند و تا صبح فردا به آنها مهلت دادند تا خود را معرفی کنند و تهدید کردند که در صورت عدم تسلیم شدن، پدر و مادر آنها را بازداشت خواهند کرد و این در حالی است که ابوزیاد و ولید بصه پیش از این بازداشت و سپس آزاد شده‌اند.

نیروهای اشغالگر همچنین اقدام به بازرسی منزل «سفیان نعیم بصه» رئیس شورای محلی العیزریه کردند.

در شهرک ابودیس نیز نظامیان اشغالگر با یورش به منازل شهروندان فلسطینی چهار نفر از آنها به نام‌های عبد الله ابو هلال، محمود عریقات، على سعید قبلاوی و حمزة عیاد را بازداشت کردند.

جبر همچنین گفت که نیروهای اشغالگر به منزل محمد نوافله و یوسف نوافله در ابودیس یورش برده و منزل آنها را بازرسی کردند.

وی اظهار داشت که درگیری‌های خشونت‌آمیزی نیز در شهرک ابودیس و العیزریه بین جوانان و نیروهای اشغالگر رخ داد و طی آن نظامیان صهیونیست از گاز اشک‌آور و بمب صوتی و گلوله پلاستیکی برای مقابله با جوانان استفاده کردند.

وی همچنین گفت که جوانان فلسطینی یک بمب دست‌ساز به سمت نیروهای اسرائیلی که در پشت دیوار شهرک ابودیس بودند، پرتاب کردند که صدای وحشتناکی ایجاد و منطقه را لرزاند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها