امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115581
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در مراسم روز آتش‌نشان که امروز در برج میلاد با حضور جمعی از آتش‌نشانان شهر تهران برگزار شد اظهار داشت: یکی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در مراسم روز آتش‌نشان که امروز در برج میلاد با حضور جمعی از آتش‌نشانان شهر تهران برگزار شد اظهار داشت: یکی از عوامل مهم در امنیت و آرامش شهر آتش نشانی است.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان با موارد متعدد و مشکلی در شهر تهران مواجه هستند که از جمله آن ترافیک است؛ در اوایل مهر ماه نیز آتش‌نشانان با ترافیک فشرده‌ای در شهر تهران مواجه بودند و به موقع رسیدن در محل حادثه با این شرایط امکانپذیر نیست.

چمران با اشاره به اینکه در شرایط بحرانی سرعت عمل به ثانیه بستگی دارد گفت: حادثه‌ای که در میدان جمهوری رخ داد و موجب تکرر خاطر جمعی از آتش‌نشانان شد یکی از عواملی که موجب تاخیر حضور آتش‌نشانان به محل حادثه شده بود ترافیک بود که باید این معضل در شهر تهران حل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران به افزایش سطح آموزش آتش‌نشانان در شهر تهران اشاره کرد و گفت: ایران یکی از کشورهای برتر در آموزش آتش‌نشانان است و انتظار داریم که این آموزش‌ها در حد بالاترین سطح به آتش‌نشانان ارائه شود.

وی به اجرای سیستم GIS  در شهر تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه مناطق آتش‌‌نشانی با مناطق شهردای تهران یکپارچه نیست لذا برای مدیریت اجرای یکپارچه در این سیستم نیاز است مناطق شهرداری و آتش‌نشانی یکپارچه شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها