امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115584
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 7
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در این حکم آمده است: نظر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم تصریح شده است: توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی - تاریخی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری، بهره‌گیری از توان تخصصی صاحب‌نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه‌های کاری و سازمان مرکزی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه و فراهم کردن زمینه‌های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم‌ترین وظایف مدیریت است که انتظار می‌رود در این زمینه و در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان، گام‌های موثری بردارید.

به گزارش فارس، فریدون الهیاری عضو هیئت علمی و دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان است و عمده فعالیت‌های ایشان در زمینه تاریخ اجتماعی و فرهنگی ایران است.

وی پیش از این در سمت‌هایی همچون مدیر کل فرهنگی دانشگاه اصفهان مشغول به فعالیت بوده است.
انتهای پیام/2301/ل/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها