امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115585
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
ناصر خدر نژاد که هم اکنون در مکه مکرمه به سر می‌برد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام عرفات، چادرها برپا شده است و ...

ناصر خدر نژاد که هم اکنون در مکه مکرمه به سر می‌برد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام عرفات، چادرها برپا شده است و از مسیرهای حرکتی زائران بازدید کردیم که خوشبختانه مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و توصیه های لازم به معاونان و مدیران انجام شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون مدینه منوره از حضور زائران ایرانی خالی شده است و تمامی زائران تا شب گذشته به مکه مکرمه مشرف شدند و ان‌شاء الله روز چهارشنبه ساعت 3 بعدازظهر به سمت عرفات حرکت می‌کنیم.

معاون سازمان حج و زیارت گفت: بیشتر افرادی که به دلیل مشکلاتی مانند مواد مخدر نتوانستند در موسم حج امسال شرکت کنند، با افراد ذخیره جایگزین و در قالب یک کاروان به بقیه زائران ملحق شدند و تنها 25 نفر جایگزین نشدند و از موسم حج امسال جا ماندند.

خدر نژاد همچنین در خصوص دستگیری زائران در عربستان گفت: تا کنون چند نفر دستگیری داشتیم که مشکل تعدادی از آنها حل شد و آنها آزاد شدند و مشکل دو نفر دیگر در حال پیگیری است تا به زودی آزاد شوند.

وی ادامه داد: همچنین تعدادی از زائران اهل تسنن از عمره جا مانده بودند تا بتوانند حج به‌جا آورند که توسط پلیس عربستان دستگیر شدند و شب گذشته به کشور بازگردانده شدند.

معاون سازمان حج و زیارت گفت: آمار زائران فوت شده تا شب گذشته به 4 نفر رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها