امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115600
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام علی محمدی در همایش کارکنان ادارات تحقیق ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام علی محمدی در همایش کارکنان ادارات تحقیق سازمان اوقاف، با بیان اینکه هر عملی را که انسان انجام می‌دهد خداوند بر آن ناظر است، گفت: موقوفات و نذور در دست ما امانت است و باید در هر حال و موقعیتی نظارت کنیم تا خدای ناکرده حیف و میلی در آن صورت نگیرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه اداره تحقیق سازمان اوقاف قوی‌ترین جایگاه را در سازمان دارد گفت: این اداره باید با قوت و علم و درایت در زمینه موقوفات متصرفی و غیرمتصرفی، بقاع متبرکه و امامزادگان به وظایف قانونی خود عمل کند.

حجت الاسلام محمدی تصریح کرد: عمل به وظایف در اداره تحقیق به معنای مچ گیری نیست بلکه تلاش برای کمک کردن به مدیران سازمان در جهت تصحیح وظایف قانونی است.

رئیس سازمان اوقاف افزود: باید ذهنیت متولیان را نسبت به مصوبه هیات وزیران درخصوص شفافیت عملکرد مالی سازمان اوقاف و ثبت این عملکرد در سامانه جامع روشن کرد.

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف تاکید کرد: طبق قانون سازمان اوقاف و امور خیریه باید در کل کشور برای تمامی موقوفات و بقاع متبرکه در سال 92 مفاصا حساب صادر کند و تدبیر این امر بر عهده اداره تحقیق سازمان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها