امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115602
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضاء شورای شهر تهران طی بیانیه‌ای از برگزاری جشنواره مقاومت حمایت و تقدیر کردند. در متن این بیانیه‌ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضاء شورای شهر تهران طی بیانیه‌ای از برگزاری جشنواره مقاومت حمایت و تقدیر کردند.
در متن این بیانیه‌ آمده است:

هنر عبارت است از دمیدن روح تعهد در انسان

امام خمینی(ره)
 
امروز بر همه آگاهان روشن شده است که دشمن دیگر توان مقابله رودر رو با سربازان ارتش اسلام را ندارد و به همین دلیل شیوه جنگی خود را تغییر داده و می‌کوشد از دریچه هنر و تکنولوژی ارتباطی، قلب‌های مخالفان خود را هدف بگیرد.

دجال واره‌ها، شبکه‌های اجتماعی، موسیقی‌های مبتذل و .... همگی روش جنگی جدید مستکبرین برای ضربه زدن به پیکر مستضعفین عالم است و بدون تردید پادگان‌های نظامی جهانخواران به استودیوهای فیلم سازی و قرارگاه‌های جنگ نرم آنها منتقل شده است.

از همین روی است که جوانان و هنرمندان داخلی با درک این واقعیت، لباس رزم جدیدی بر تن کرده و به عرصه هنر متعهد وارد شده‌اند.

برگزاری جشنواره‌هایی مانند جشنواره فیلم مقاومت در واقع تاکیدی بر درک شرایط جدید جهانی و جبهه فرهنگی ایجاد شده توسط غرب است و اتفاقا در همان گامهای اولیه بسیار استوار حرکت کرده و به روشنی روح تعهد را در مخاطبان خود دمیده است.

ما اعضای شورای اسلامی شهر تهران ضمن حمایت از برگزاری چنین جشنواره هایی از همه هنرمندان و دست اندرکاران و برگزیدگان آن قدردانی کرده و برای آنها از خداوند متعال پیروزی کامل در جبهه فرهنگی را خواستاریم.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها