امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115606
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، محمد ناظمی اردکانی عصر امروز در نشست با استاندار اردبیل اظهار کرد: سازمان ثبت‌احوال تلاش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، محمد ناظمی اردکانی عصر امروز در نشست با استاندار اردبیل اظهار کرد: سازمان ثبت‌احوال تلاش می‌کند تا با صدور کارت ملی هوشمند برای همه افراد بالای 15 سال بتواند تمام امکانات قابل ارائه الکترونیکی را در این کارت جمع‌بندی کرده و به مخاطبان ارائه کند که صدور کارت ملی هوشمند در اکثر استان‌ها شروع شده است.

وی با بیان اینکه از سال آینده تلاش می‌کنیم تا صدور کارت ملی هوشمند را به شکل فراگیر و گسترده و اعلام عمومی در استان‌ها به انجام برسانیم، تصریح کرد: ضرورت دارد در این بخش بیش از گذشته به دقت و مراقبت لازم در صدور کارت ملی هوشمند توجه شود.

رئیس سازمان ثبت‌احوال با بیان اینکه کارت هوشمند ملی دارای امضای الکترونیک و اثر انگشت افراد بوده و شبکه‌محور است، گفت: این کارت دارای ظرفیت‌های گسترده‌ای است که می‌تواند به عنوان ارائه‌دهنده خدمات الکترونیک سایر دستگاه‌های اجرایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

ناظمی اردکانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: سازمان ثبت‌احوال که از نهادهای حساس و حیاتی در کشور به شمار می‌رود، می‌تواند خدمات ارزنده‌ای را در اختیار مردم قرار داده و تعامل مناسبی در جهت فرهنگ‌سازی با سایر دستگاه‌های اجرایی داشته باشد.

وی بیان کرد: امیدواریم با بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها و همت و تلاش همکاران در ثبت‌احوال بتوانیم خدمات شایسته‌ای را در اختیار افراد جامعه قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، استاندار اردبیل نیز در این نشست با بیان اینکه ثبت‌احوال در ارتقاء امنیت و حفظ و نگهداری اسناد هویتی مردم وظیفه خطیر و مهمی بر عهده دارد، اضافه کرد: ثبت‌احوال به عنوان نهادی حاکمیتی عهده‌دار یکی از مهمترین امور حکومتی یعنی تنظیم و صدور اسناد هویتی افراد جامعه است.

مجید خدابخش ثبت‌احوال را یکی از پایه‌های برنامه‌ریزی کشور دانست و ادامه داد: هر چقدر کارها در ثبت‌احوال به‌روز و دقیق باشد به همان میزان در کشور تحول بزرگی ایجاد شده و تمام دستگاه‌ها و متولیان کشور با اطلاعات ثبت‌احوال می‌توانند برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند.

انتهای پیام/62006/ق30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها