امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115618
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «ایـنا»، «شورای اسلامی- مسیحی حامی مقدسات قدس» از ادامه اقدامات مقامات ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «ایـنا»، «شورای اسلامی- مسیحی حامی مقدسات قدس» از ادامه اقدامات مقامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی شهر قدس ابراز نگرانی کرد.

«حنا عیسی» رئیس این شورا ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی افزود: تصمیمات شورای امنیت سازمان ملل در این زمینه روشن است و بر اساس قطع نامه های 242 و 338 شورای امنیت، شهر قدس به صورت غیر قانونی از طرف رژیم صهیونیستی اشغال شده است؛ علاوه بر این مقررات کنوانسیون چهارم ژنو مربوط به سال 1949 که مصادره زمین‌ها ، مهاجرت اجباری ، شهرک‌سازی و تغییر ترکیب جمعیتی را ممنوع اعلام کرده است، بر آن مطابقت دارد.

این کنوانسیون همچنین حفاری‌های انجام شده توسط رژیم اشغالی در مسجد‌الاقصی را ممنوع اعلام کرده است.

شورای اسلامی- مسیحی دفاع از قدس امروز دوشنبه، با صدور بیانیه ای خواستار هوشیاری مقامات درباره دروغ پردازی‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی و اجرایی شدن طرحهای نژادپرستانه آن در شهر قدس شد.

این شوری هم‌چنین با تأکید بر اینکه قدس جزئی از سرزمینهای عربی است و پایتخت قدس باقی خواهد ماند، نسبت به حفاری‌های رژیم صهیونیستی در این منطقه هشدار داد و خواستار حمایت از مقدسات قدس شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار