امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115629
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دولت تونس درباره تروریست‌های تونسی که از سوریه به این کشور بازمی‌گردند، تدابیری را اتخاذ ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دولت تونس درباره تروریست‌های تونسی که از سوریه به این کشور بازمی‌گردند، تدابیری را اتخاذ کرده است.

هفته نامه «المصور» تونس در این زمینه نوشت: مقامات امنیتی تونس در حال ایجاد مراکزی برای نظارت بر تروریست‌هایی هستند که از سوریه و عراق بازمی‌گردند.

به گزارش این هفته نامه، برای نظارت بر تروریست‌هایی تونسی که شمار آنها به بیش از 6 هزار نفر می‌رسد، 4 مرکز در چندین منطقه تونس ایجاد خواهد شد.

بنا بر این گزارش، الجزایر وقتی اطلاع پیدا کرد که قرار است بر اساس یک طرح تروریستی که از تونس آغاز خواهد شد، مورد هدف قرار گیرد؛ از این روی به مقامات تونس هشدار داده بود که اجازه ندهند این تروریست‌ها به این کشور بازگردند.

اقدام تونس برای ایجاد مراکز نظارت، در راستای قطعنامه 2170 شورای امنیت صورت می گیرد که بر اساس آن همه کشورها باید روند ورود تروریست‌های خارجی از طریق مرزهای خود برای رسیدن این افراد به سوریه و عراق را متوقف سازند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار