امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115638
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، «بنیامین نتانیاهو» امروز دوشنبه در مجمع عمومی سازمان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، «بنیامین نتانیاهو» امروز دوشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل با اظهاراتی تند در خصوص سخنرانی هفته گذشته رئیس‌جمهور کشورمان، بار دیگر مدعی نظامی بودن برنامه هسته‌ای ایران شد.

ایرانی‌ها نمی توانند در خصوص مبارزه با تروریسم سخن بگویند

نتانیاهو با بیان اینکه حسن روحانی رئیس جمهور ایران هفته پیش در مجمع عمومی اشک تمساح ریخته است، گفت: اظهار نگرانی آقای روحانی از تهدیدات تروریستی یکی از بزرگ‌ترین نمونه‌های حرف دوگانه زدن است.

نتانیاهو خطاب به نمایندگان حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت که آیا شما به داعش اجازه غنی‌سازی می‌دهید؟ و آیا شما به داعش اجازه ساخت راکتور آب سنگین می دهید؟ پس شما نباید چنین اجازه‌ای به ایران هم بدهید.

ایران از داعش خطرناک‌تر است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با مقایسه ایران با داعش گفت: ایران از داعش خطرناکتر است.

وی تصریح کرد: مقابله با تروریست های سوار بر وانت یک مسئله است ولی رویارویی با شبه‌نظامیان اسلام‌گرای مسلح به تسلیحات کشتار جمعی بحث دیگری است.

وی گفت که اگر ایران را در آستانه تبدیل به یک کشور هسته‌ای به حال خود بگذاریم و به مقابله با داعش و نابودی این گروه بپردازیم مانند آن است که در یک دعوای کوچک برنده شده باشیم ولی در یک جنگ شکست خورده باشیم.

ایران به دنبال تسلط بر جهان با سلاح هسته‌ای است

وی افزود: «گول ظاهر دوستانه ایرن را نخورید، (ایرانی‌ها) به محض اینکه بمب اتم تولید کنند، این ظاهردوستانه را کنار می‌گذارند.»

نتانیاهو با اشاره به اینکه ایران به دنبال تسلط بر جهان است، ابراز داشت که توان نظامی هسته‌ای ایران باید به صورت کامل از بین برود.

سربازان ما اخلاق‌مدارترین سربازان دنیا هستند

وی به ستایش از عملکرد ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ 50 روزه علیه مردم غزه پرداخت و ابراز داشت که سربازان اسرائیلی حائز بالاترین ارزش‌های اخلاقی در میان ارتش‌های جهان هستند و باید به جای محکوم کردن، آنها را مورد ستایش قرار داد.

شورای حقوق بشر، شورای حقوق تروریست‌ها است

وی به محکوم شدن جنایات صهیونیست‌ها در خلال جنگ غزه و حمایت شفاهی سازمان‌های بین‌المللی از مردم غزه اشاره کرد و تاکید کرد: «شورای حقوق بشر» سازمان ملل متحد به دلیل مشروعیت بخشیدن به استفاده از سپر انسانی در غزه، به «شورای حقوق تروریست‌ها» بدل شده است.

وی افزود: اقدامات شورای حقوق‌بشر سازمان ملل علیه صهیونیست‌ها شکلی از یهودی‌ستیزی مدرن است.

با دولت‌های عربی معتدل منافع مشترک داریم

وی بدون نام بردن از دولت مشخصی گفت که اسرائیل با نظام‌های عربی معتدل منافع مشترکی دارد و کابینه صهیونیست خواستار تبدیل این منافع مشترک به همکاری است؛ همکار در جهت تسهیل رسیدن به صلح با فلسطینی‌ها.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها