امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115639
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رادیو صدای آمریکا، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید امروز دوشنبه گفت که نابودی داعش ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رادیو صدای آمریکا، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید امروز دوشنبه گفت که نابودی داعش مستلزم رویارویی نیروهای زمینی با این تروریست‌ها است.
وی در ابتدا به سخنرانی دیروز باراک اوباما با شبکه خبری سی بی‌اس اشاره کرد و گفت که منظور آقای رئیس جمهور از سخنان ایراد شده در این مصاحبه، مقصر جلوه دادن سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا نبوده است.
رئیس جمهور آمریکا در این مصاحبه گفته که خطر داعش دست کم گرفته شده بود.
آقای سخنگو در تأیید مواضع اوباما در نبود ارزیابی درست از خطر داعش، افزود که همگان از پیش‌روی سریع داعش غافلگیر شده بودند.
جاش ارنست به بمباران این روزهای داعش در عراق توسط جنگنده‌های پنتاگون نیز پرداخت و در ارزیابی نحوه صحیح مقابله با داعش گفت که نابود کردن این گروه مستلزم بکارگیری نیروی زمینی است که البته این نیرو، سربازان آمریکایی نخواهند بود.
آقای ارنست در خصوص دو مورد حمله اخیر به کاخ سفید اظهار داشت که باراک اوباما در خصوص امنیت کاخ سفید، نگرانی‌هایی دارد ولی در عین حال به توان نیروهای حفاظتی این مکان اعتماد دارد.
انتهای پیام/

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها