امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115648
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پس از تسلط ارتش سوریه بر دو شهرک «عدرا العمالیه» و «عدرا البلد»، یگان‌های ارتش این کشور

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پس از تسلط ارتش سوریه بر دو شهرک «عدرا العمالیه» و «عدرا البلد»، یگان‌های ارتش این کشور عملیات گسترده‌ای را در مزارع «تل کردی» به سمت مناطق الریحان و حوش نصری آغاز کرده و موفق شدند، پیشروی چشمگیری را در این مناطق محقق کنند.

این عملیات راس ساعت 5 بامداد دوشنبه به صورت غافلگیر کننده از محور مزرعه القطری آغاز شد و گزارش شده تاکنون پیشروی ارتش سوریه در این منطقه همچنان ادامه دارد.

همچنین یگان‌های ارتش سوریه منطقه «المعامل» را به طور کامل پاکسازی کرده و مین‌ها و بمب‌های کار گذاشته شده توسط گروه‌های مسلح در کارخانه مواد غذایی تل کردی را به طور کامل پاکسازی کردند.

این درحالی است که دیگر یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، به طور کامل بر تپه و شهرک «الصوان» در نزدیکی شهر «دوما» از توابع ریف دمشق تسلط یافته و این دو منطقه را آزاد کنند.

این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه تونل جدیدی را در این منطقه کشف کردند که از غرب کارخانه سرامیک سازی آغاز شده و به بزرگراه بین المللی دوما در ریف دمشق پایان می‌یابد.

آزادسازی تپه‌ الصوان و کردی به مثابه اعلام زود هنگام عملیات پاکسازی و آزادسازی شهر دوما است که مهمترین پایگاه تمرکز و فعالیت گروه‌های مسلح تروریستی در غوطه شرقی دمشق است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها