امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115664
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش علمی از برنامه‌های نهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران است که با محوریت حکمت هنر، زیبایی شناسی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش علمی از برنامه‌های نهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران است که با محوریت حکمت هنر، زیبایی شناسی و مبانی فکری نگارگری ایران با حضور استادان دانشگاه و صاحبنظران برگزار می‌شود.

پژوهشگران و علاقه‌مندان برای شرکت در همایش می‌توانند مقالات خود را تا 14 مهر ماه به دبیرخانه دوسالانه به نشانی اینترنتی www.2salane.ir  ارسال کنند.

نهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران در بخش‌های نگارگری، گل و مرغ، تذهیب، طراحی حیوانات (تشعیر) و طراحی سیاه قلم با موضوع آزاد آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود و هر هنرمند می‌تواند با ارسال حداکثر سه اثر در این دوسالانه شرکت کند.

هنرمندان نگارگر تا 14 مهر ماه فرصت دارند در سایت دوسالانه به نشانی www.2salane.ir ثبت نام کنند و تصاویر آثارشان را ارسال کنند.

نهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران به دبیری امیر طهماسبی از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن نگارگری ایران و مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر آذر ماه امسال برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها