امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115673
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی متقیان در دیدار با آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری که ظهر امروز در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی متقیان در دیدار با آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری که ظهر امروز در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه انجام شد بر ایجاد و حفظ گفتمان‌‌سازی‌های الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت تاکید کرد و افزود: هر جا که تعهدی از دانشگاه‌ها گرفته شده نام حوزه‌های علمیه نیز در کنار آن تعهد بیان شده است.

وی اضافه کرد: سند مرکز الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت باید به گونه‌ای نوشته شود که مردم به نحوه‌ مناسبی از آن استقبال کرده و برای صدور آن لحظه‌شماری کنند.

مسئول گفتمان‌سازی مرکز الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت با اشاره به اینکه در اجرایی کردن این سند نباید عجله کرد، یادآور شد: سندهای بسیاری در عرصه‌های مختلف علمی و آموزشی نوشته شده اما به علت اینکه به صورت راهبردی به آن‌ها عمل نشده، نتایج مطلوب به دست نیامده است.

وی با بیان جایگاه جوانان در جامعه اسلامی تاکید کرد: جوانان باید با الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت آشنا شده و در این راستا مورد استفاده قرار گرفته شوند.

متقیان گفتمان سازی الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت در میان طلاب سطح دو و سه حوزه‌های علمیه را خواستار شد و گفت: سخنرانان و ائمه جمعه به عنوان قشر تاثیرگذار جامعه باید به تبیین الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت بپردازند.
انتهای پیام/78016/ک20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار