امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115675
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حجت‌الاسلام سید حسین میرمعزی در دیدار با‌ آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری که ظهر امروز در مرکز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حجت‌الاسلام سید حسین میرمعزی در دیدار با‌ آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری که ظهر امروز در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه انجام شد، با بیان برخی از اقدامات مرکز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت بیان کرد: این مرکز نقشه ساخت تمدن اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه جنبه‌های رفتاری در الگوی ایرانی اسلامی توسط سبک زندگی اسلامی ارائه خواهد شد، تصریح کرد: رهبر انقلاب به الگوسازی اسلامی تاکید بسیاری دارند.

عضو شورای عالی مرکز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت در ادامه بر استفاده از ادبیات علوم دینی اسلام در عرصه علمی جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: امروزه دانشگاه‌ها نباید از ادبیات غربی در توسعه علم  و دانش استفاده کنند.

وی بیان کرد: با ورود حوزه‌های علمیه به جریان الگوسازی اسلامی می‌توانیم شاهد انجام اقدامات موثری در این زمینه باشیم.

میرمعزی گفتمان سازی را از وظایف حائز اهمیت مرکز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت دانست و افزود: حمایت از این گفتمان سازی و ترویج آن در جامعه اسلامی سبب پیشبرد اهداف نظام اسلامی ایران خواهد شد اما در این راستا باید از ظرفیت تمام مراکز علمی و پژوهشی استفاده کرد.
انتهای پیام/78016/ک/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها