امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115677
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; روابط عمومی «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» اعلام کرده است که «نادر طالب‌زاده» و«احمد نجفی» از اهالی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; روابط عمومی «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» اعلام کرده است که «نادر طالب‌زاده» و«احمد نجفی» از اهالی رسانه و سینما نیز از پویش شکوفه‌های زیتون حمایت کردند.

پویش شکوفه‌های زیتون با هدف حمایت مادی و معنوی هنرمندان، ورزشکاران، فرهنگیان، دانشگاهیان و سایر اقشار مردم از ایتام شهدای جنگ 51روزۀ غزه از دیروز آغاز شده است.

تاکنون چهره‌های مختلف هنری، فرهنگی و ورزشی از جمله بهروز افخمی، ابوالقاسم طالبی، محمدرضا طالقانی، هادی مقدم‌دوست، هادی ساعی، آرش میراسماعیلی، علیرضا قزوه، محسن مؤمنی‌شریف، حبیب احمدزاده، ناصر فیض و محمدحسین جعفریان به این پویش پیوسته و حمایت خود را از ایتام شهدای غزه اعلام کرده‌اند.

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، ورزشکاران، دانشگاهیان و اصحاب رسانه، دوشنبه چهاردهم مهر در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می‌شود.

این گلریزان به‌منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51روزه ازدست داده‌اند، برگزار می‌شود و مبالغ دریافتی این گلریزان به‌همراه کمک‌های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه اینترنتی امت واحده جمع‌آوری شده است، به‌صورت مرحله‌ای (ماهانه) به غزه انتقال می‌یابد.

درگاه پرداخت اینترنتی اتحادیۀ امت واحده به نشانی اینترنتی «http://unified-ummah.org/payment-qods.php» به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای توزیع میان ایتام شهدای فلسطینی اختصاص یافته است. شماره حساب قرض‌الحسنۀ 202655270 بانک تجارت شعبۀ شریعتی‌ـ‌بهارشیراز، به نام «مجمع جوانان امت واحده» و شماره شبای این حساب (IR450180000000000202655270) برای واریز کمک‌های مردمی به‌منظور سرپرستی ایتام شهدای غزه اعلام شده است.

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها