امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115705
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیار علی دایی با حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیار علی دایی با حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص بررسی مطالبات سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت‌وگو کرد.

در این جلسه دهقان درباره مطالبات دایی به سیاسی گفت؛ با اینکه دایی طبق قراردادش می‌تواند مبلغ قرارداد سال سومش را بگیرد اما برای کمک به پرسپولیس از این مبلغ چشم‌پوشی می‌کند. این در حالی است که دایی از قراراد سال اولش با پرسپولیس نزدیک به 550 میلیون تومان هنوز طلب دارد و سیاسی هم اعلام کرده که بدون هیچ مشکلی این مبلغ را به سرمربی سابق پرسپولیس پرداخت خواهد کرد.

در این جلسه اما  در خصوص رقم قرارداد سال دوم که دایی در هفته هفتم آن از کار برکنار شد هم صحبت به میان آمد و سیاسی از دهقان خواست تا دایی در رقمی که از پرسپولیس برای سال دوم طلبکار است به این باشگاه تخفیف بدهد. سیایس گفته که به ما تخفیف بدهید تا هم سقف بودجه باشگاه رعایت شود و هم اینکه بتوانیم بازیکن جدید بگیریم.

در همین رابطه سیاسی از نماینده تام‌الاختیار دایی خواست که دو هفته بر روی این موضوع فکر کنند تا هم دایی به نتیجه‌ای برای تخفیف برسد و هم اینکه سیاسی بتواند پول قرارداد دایی را از اسپانسر بگیرد.

گفتنی است علی دایی که رقم قرارداد او در حدود 2 میلیارد و 100 میلیون تومان است برای سال دوم فقط در حدود 220 میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفته است.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها