امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11575
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 183
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «محمد مرسی» طی سخنانی در مراسم افتتاح کنفرانس سازمان‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «محمد مرسی» طی سخنانی در مراسم افتتاح کنفرانس سازمان‌های جامعه مدنی، گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد مصر به عقب بازگردد.

وی تجاوزات برخی رسانه‌های خبری را محکوم کرد و گفت: کسانی که تصور می‌کنند دولت آنها را نمی‌بیند و یا از آن چشم‌پوشی می‌کند من به آنها می‌گویم که دولت بزرگ‌تر از آن است که شما تصور می‌کنید و من به خوبی می‌دانم که چه کسی چه چیزی و برای چه سخن می‌گوید.

وی تصریح کرد که هرگز اجازه نمی‌دهیم برخی افراد با همکاری دشمنان داخلی و خارجی حتی یک قدم مصر را به عقب بازگرداند، هرگز و ابدا این اجازه را نخواهیم داد.

تهدیدات مرسی در حالی است که جنبش موسوم به «تمرد» (شورش) دیروز اعلام کرد که 7 میلیون و 54 هزار و 535 امضا برای سلب اعتماد از مرسی و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری جمع‌آوری کرده است.

این جنبش از ملت مصر خواست تا در تاریخ 30 ژوئن به خیابان‌ها آمده و کناره‌گیری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام را خواستار شوند.

جنبش مذکور متعهد شد که 30 ژوئن همزمان با سالروز عهده‌داری ریاست جمهوری مرسی، وی را مجبور خواهند کرد که از قدرت کناره‌گیری کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها