امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115753
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با نائب دبیرکل مقاومت اسلامی عصائب اهل حق با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با نائب دبیرکل مقاومت اسلامی عصائب اهل حق با اشاره به رشادت‌ها و مقاومت شجاعانه مردم عراق بیان کرد: پیروز میدان‌های جنگ و مبارزه، حق است.

وی اضافه کرد: مراجع و آیات عظام ایران اسلامی برای پیروزی گروه‌های مقاومت دعا می‌کنند و سربلندی آنها را از خداوند متعال خواستار می‌شوند.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه قدرتی بالاتر از خداوند وجود ندارد، گفت: خداوند متعال پشتیبان مردم عراق است و در این راه گروه‌های مقاومت نباید ضعفی را برای دشمن نمایان کنند، زیرا این امر سبب تقویت روحیه نیروهای دشمن خواهد شد.

وی تاکید کرد: رهبر انقلاب اسلامی و مراجع تقلید از گروه‌های مقاومت عراق حمایت می‌کنند و حکومت اسلامی ایران بر طبق وظیفه شرعی و قانونی خود به کشور همسایه و برادر خود کمک می‌کند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی از داعش به عنوان بهانه‌ آمریکا برای نفوذ در عراق یاد کرد و متذکر شد: هدف آمریکا تضعیف دولت عراق و جلوگیری از گسترش موج بیداری اسلامی است.

وی در ادامه تاکید کرد: دولت عراق نباید امیدی به کشورهای خارجی داشته باشند و با تکیه بر اتحاد داخلی و امید به وعده خداوند برای مجاهدان به مقاومت خود ادامه دهند.

انتهای پیام/78016/ک20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها