امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115770
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه‌ای خطاب به سران قوای سه گانه اعلام کرد: عرضه ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه‌ای خطاب به سران قوای سه گانه اعلام کرد: عرضه روزافزون ابزار بهره‌برداری رسانه‌های دیجیتالی توسط بازار کشور و عدم نظارت مسئولین ذیربط،  وضعیتی را پدید آورده که عنوانش «جنایت فرهنگی و خیانت ملی» است.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«اصل سوم قانون اساسی، نظام جمهوری اسلامی را موظف کرده است به منظور ایجاد محیط مساعد برای رشد فضائل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا همه امکانات خود را در جهت مبارزه با تمام مظاهر فساد و تباهی به کار گیرد.

طی سال‌های اخیر، تحریم‌های صهیونیزم جهانی بیش از یک صد میلیارد دلار از سرمایه ملت ایران را گروگان گرفته و کشورمان را از تعامل آزاد با سایر ملل جهان محروم کرده است؛ متأسفانه مسئولین اجرایی نیز، به جای سامان دهی مسائل اقتصادی با عزم ملی و رشد تولید داخلی بر اساس مدیریت جهادی، به دنبال حل المسائل فرضی در مذاکرات با آمریکا و انگلیس رفته‌اند و در این رهگذر ضربات سنگینی به حیثیت ملی، علاوه بر تنگنای معیشتی جامعه ما، وارد شده است.

آنان که با وعده برطرف کردن تحریم‌ها و بهبود وضع معیشت جامعه بی مهابا به سوی استکبار جهانی آغوش گشودند و امتیازات غیر قابل تصوری در فناوری هسته‌ای به آمریکایی‌ها و غربی‌ها دادند، در مقابل حسن ظن خود، با گستاخی و تحریم و تهدید مضاعف مواجه شدند؛ که ذائقه مردم آزاده ما را بسیار تلخ کردند.

دیدار خصوصی اخیر رئیس جمهور اسلامی با نخست وزیر رژیم خبیث انگلیس، نه تنها هیچ حاصلی در بر نداشت، بلکه بازتاب آن در سازمان ملل از زبان همین نخست وزیر انگلیس بدکاره، در قالب یک استعمارگر پرمدعا، چیزی جز تحقیر و توهین صریح به ملت بزرگوار ما نبوده‌است.

اما آنچه ما را به نوشتن این بیانیه خطاب به شما سران محترم سه قوه وامی دارد، صرفا اعتراض شدید به عدم پاسخگویی مناسب به این روند ذلت بار که عزت جهانی ما را هدف گرفته، نیست؛ بلکه هراس ما از جنایات پنهانی است که مثلث شیطانی «انگلیس و امریکا و رژیم صهیونیستی»علیه هویت اسلامی فرهنگ ملی ما لحظه به لحظه انجام می‌دهند.

اینک سال‌هاست که با توسعه فناوری‌های دیجیتالی، ذهن و ضمیر جمعی از جامعه ما، به خصوص جوانان و نوجوانان در سیطره تهاجمات ضد ارزشی آنها قرار گرفته و دولت جمهوری اسلامی نیز خلاف تعهدی که در قانون اساسی بر عهده دارد، جامعه ما را در برابر این تهاجمات بی‌پناه گذاشته است.

منکران تهاجم فرهنگی دشمن که بیست و چند سال در مقابل هشدارهای دلسوزانه امام خامنه‌ای ایستادند، حالا در برابر تزلزل کانون خانواده و از دست رفتن حریم حرمت‌ها و شکستن ناموس اخلاقی جامعه از طریق گسترش همان تهاجم فرهنگی، خاموش مانده اند.

عرضه روزافزون ابزار بهره‌برداری رسانه‌های دیجیتالی توسط بازار کشور و عدم نظارت مسئولین ذیربط، وضعیتی را پدید آورده است که عنوانش «جنایت فرهنگی و خیانت ملی» است.

حضرات آقایان رؤسای محترم سه قوه نگاه کنید و ببینید که اینک لحظه به لحظه تمام سرمایه فرهنگ هزاران ساله ایرانیان در پیش چشم شما توسط مثلث شیطانی "دگرگونه" می‌شود و شبکه‌های ماهواره ای و اینترنتی تمام سرمایه دینی و فرهنگ اصیل توحیدی و حتی آداب انسانی ایرانیان را به یغما می برند؛... با کدام توجیه عقلی و شرعی آرام گرفته‌اید؟!

آیا به نظر شما، انتظار نسل های آینده این نیست که میراث پیشینیان را پس از ما نیز دریافت کنند و حریم قدسی شریعت با آیین پاکدامنی در قلعه تسخیرناپذیر "خانواده ایرانی مسلمان" را تجربه نمایند؟

آن چه در لایه‌های زیرین بخشی از طبقات جامعه جریان دارد، رسوخ موریانه تباه کننده اندیشه و انگیزه و اخلاق و رفتار مخاطبان توسط شبکه های مجازی است.

شورای عالی فضای مجازی که به امر امام خامنه‌ای حکیم و فرزانه و دل‌نگران ما دو سال و نیم پیش رسما تشکیل شده است، کدامین تصمیمات راهبردی و اقدامات عملی را برای صیانت از حقوق فرهنگی ملت نجیب ایران اتخاذ کرده اند؛ چرا برای روشن شدن افکار عمومی اطلاع رسانی نمی‌کنید؟

آیا شما صدرنشینان حکومت جمهوری اسلامی می‌توانید در این میان فقط نظاره گر سقوط ارزش‌های فرهنگی جامعه هزاران ساله ایران  توسط توطئه‌های صهیونیزم و انگلیس و امریکا باشید ؟ آیا این تعاملات خوشبینانه دولت محترم با دو ابر جنایت کار امریکا و انگلیس مانع استمرار جنایت ضد فرهنگی آنها علیه ما و تمام بشریت شده است ؟ البته ما جداً انتظار داریم که رئیس جمهور برگزیده ملت ما، حقیقتاً دل‌نگران غارت «سرمایه فرهنگی» اخلاق و سنت‌ها، باورها و هنجارهای اجتماعی و خانوادگی مملکت خود باشند.

ما به عنوان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و فرزندان امت امام خامنه‌ای، قاطعانه از شما می‌خواهیم، اگر شورای عالی فضای مجازی یا هر نهاد قانونی دیگری، اراده مقابله با برنامه‌های بنیان سوز و ضد فرهنگی انگلیس آمریکا و صهیونیزم را ندارند، صادقانه اعلام کنند تا ملت شرافتمند ایران برای پاسداری از حریم حرمت‌های مقدس خود با فرمان امام خویش رأسا اقدام کند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها