امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115791
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس‌جمهور در ادامه دیدارهای مستمر خویش ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس‌جمهور در ادامه دیدارهای مستمر خویش با خانواده شهیدان، راهی جنوب شهر و کوچه پس کوچه‌های میدان خراسان در تهران شد تا با اسدالله عابدی پیرمرد باصفا و زنده دلی دیدار کند که سه فرزند برومند خود را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

روحانی با تجلیل از فداکاری و ایثارگری خانواده شهدا گفت: از دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان ، روحیه و قوت می گیرم و این دیدارها باعث برکت برای دولت است و دعای این عزیزان ،دولت را در برابر همه بدخواهان و دشمنان پیروز می‌کند.

رئیس‌ جمهور با بیان اینکه اگر ایثار، فداکاری، اخلاص و پیروی از فرمان امام(ره) نبود دشمنان همه چیز را از ما گرفته بودند،اظهار داشت: دشمنان ما کسانی نیستند که به حد و مرزی قایل باشند اگر راه را پیش روی خود باز ببیند تا آخر جلو می‌آیند.

روحانی تصریح کرد: هشت سال ایستادگی و فداکاری رزمندگان اسلام و خانواده آنان ، درسی برای متجاوزان و قدرت‌های بزرگ بود که بدانند ملت ایران با سلاح ایمان و اراده خود در برابر هر نوع حربه دشمنان پیروز است.

رئیس‌ جمهوری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در منطقه داشته و دارد، اظهار داشت:پرچمی که ملت ایران به دنبال انقلاب اسلامی به اهتزاز در آورده سایر ملت‌ها را هم بیدار کرده و امروز آثار آن را می‌توان در همه جای دنیا مشاهده کرد.

روحانی گفت: دشمنان در اوایل پیروزی انقلاب به زعم خود قصد داشتند با حمله ای وسیع و گسترده ،کار انقلاب اسلامی را تمام کنند، اما آنچه توانست آنها را مأیوس کند و همه ملت را در برابر دشمنان بسیج کرد، نفس گرم امام(ره) بود. امام راحل با نفس گرم خویش همه مردم را در مسیر فداکاری و ایثار قرار دادند.

وی افزود: مردم با انگیزه دینی و برای رضای خدا به میدان آمدند و زمانی که این روحیه وجود داشته باشد دیگر ترس از دشمنان معنا ندارد.

روحانی با تأکید بر ادامه راه شهدا و امام راحل و رهبری عزیز انقلاب تصریح کرد: بعد از امام(ره) مقام معظم رهبری همان راه را ادامه دادند و بی‌تردید با ادامه همین راه ،از پیچ‌ها و گردنه‌ها عبور خواهیم کرد.

رئیس‌ جمهور افزود: ملت ایران همانند روز اول شروع نهضت، با نشاط و شور و شعور در صحنه حضور دارند و امروز خیلی‌ها در جهان ،عظمت انقلاب و ملت بزرگ ایران را درک کرده‌اند.

در این دیدار که در فضایی صمیمی و با حضور حجت‌الاسلام  شهیدی معاون رییس‌جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ارشد رییس جمهوری برگزار شد، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی رییس جمهوری به این جانباز سرافراز دفاع مقدس اهدا شد.

گرچه دیدار رئیس جمهوری از خانواده شهیدان عابدی سرزده بود ولی مردم محله که متوجه حضور روحانی در محله خود شده بودند پشت درب خانه حاج اسدلله عابدی تجمع کرده بودند و با شعارهای انقلابی و حماسی تشکر و قدردانی خود را از رئیس جمهوری ابراز می کردند.

مردمی که به صورت چشم گیر در محل حضور رئیس جمهوری حاضر شده بودند با دیدن رئیس جمهور با ذکر صلوات و با گفتن روحانی تشکر تشکر و روحانی خوش آمدی ،خوشحالی و شادمانی خود را از دیدار رئیس جمهور خود ابراز کردند.

روحانی نیز با حضور در میان مردم صمیمی این منطقه با آنان گفت و گو و به ابراز احساساتشان پاسخ داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها