امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115812
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری در ادامه سخنان خود در هفتمین نشست نیروی انتظامی با وابستگان نظامی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری در ادامه سخنان خود در هفتمین نشست نیروی انتظامی با وابستگان نظامی اظهارداشت: مبارزه جدی، پایدار و مستمر با مواد مخدر در حوزه بین‌المللی سختی کار خود را دارد و هم مستلزم صرف هزینه‌های مالی است که جمهوری اسلامی علیرغم تحریم‌ها توانسته اقدامات و توفیقات مطلوبی را در این حوزه انجام دهد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: کنترل مبادی مرزها، حفر خندق، ساخت دیوار و رصد مرز در مرزهای شرقی تنها گوشه‌ای از اقدامات انجام شده در این زمینه است.

این مقام ارشد انتظامی خطاب به وابستگان نظامی مستقر در ایران گفت: شما سفیران زبده‌ای بین کشور خود و ایران هستید و هیچگونه محدودیتی در برقراری ارتباطات پلیسی و تبادل اطلاعاتی ندارید و پلیس ایران آمادگی این را دارد که با همه کشورها و از جمله کشورهای شما هماهنگی پلیسی داشته باشد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران با امکانات و توانمندی‌های بالای خود در زمینه‌های مختلف عملیاتی و آموزشی در موضوعات تخصصی آماده همکاری با کشورهای مختلف است.

وی ادامه داد: ما در مسیر همکاری با سایر کشورها گام‌های بلندی برداشته و امیدواریم کشورهای دیگر نیز با برگزاری نشست‌های دوجانبه و چند جانبه در این مسیر گام بردارند.

لازم به ذکر است که سردار اشتری در انتهای این مراسم از 3 وابسته نظامی که همکاری خوبی در تسهیل برقراری ارتباط فی‌مابین و تسهیل در صدور روادید و پیگیری پرونده جنایی و ... با ایران داشته‌اند تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار