امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115813
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار رضوانی رئیس پلیس اینترپل ناجا در هفتمین نشست نیروی انتظامی با وابستگان نظامی و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار رضوانی رئیس پلیس اینترپل ناجا در هفتمین نشست نیروی انتظامی با وابستگان نظامی و افسران رابط پلیس مستقر در تهران، اظهارداشت: امروزه سرعت تحولات در محیط پیرامونی ضرورت سرعت عمل و ایجاد امنیت را بیش از پیش لازم ساخته است.

رئیس پلیس اینترپل ناجا گفت: راهکار مناسب منطقه‌ای و بین‌المللی برای حذف جرائم سازمان‌یافته تروریسم، قاچاق انسان، مواد مخدر باید اندیشیده شود.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس اینترپل ناجا به عنوان هماهنگ کننده امور بین‌المللی توسعه را در دستور کار خود قرار داده و زمینه تعامل با پلیس‌های مختلف را فراهم کرده است.

سردار رضوانی ادامه داد: پلیس اینترپل تعامل با افسران رابطه تهران را فراهم کرده تا از توانمندی و تجارب آنها در مقابله با چالش‌ها استفاده کند.

وی گفت: دیپلماسیی پلیسی ایران بر پایه امنیت و تحکیم همکاری‌های بین‌المللی استوار است و این امر ضرورت همکاری‌های کشورها را بیش از پیش مشهود می‌سازد.

رئیس پلیس اینترپل ناجا خاطرنشان کرد: افسران رابط در تهران می‌توانند با تقویت روابط نقش تآثیرگذاری داشته باشند و زمینه‌ساز گسترش روابط فی‌مابین برای افزایش همکاری‌ها باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها