امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115818
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، برنامه توسعه دوساله 92-91  موسسه خیریه محک که در ارزیابی ابتدایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، برنامه توسعه دوساله 92-91  موسسه خیریه محک که در ارزیابی ابتدایی فینالیست جایزه موفقیت پروژه Achievement Award در بخش پروژه‌های بشردوستانه بین‌المللی Internationally Funded Humanitarian Aid Project شده بود، در نشست نهایی این انجمن که 8 مهر (30 سپتامبر) در شهر رتردام کشور هلند برگزار شد، موفق به کسب رتبه نخست و نشان طلا در پروژه‌های بشر دوستانه در سال 2014 شد.
 
ارزیابی پروژه‌های بشردوستانه در جهان در این نهاد معتبر علمی و تخصصی بین‌المللی (IPMA) در انطباق با معاهده جهانیGOLOBAL COMPACT انجام می‌گیرد. در سال 2014 تنها موسسه‌ای که به فینال این ارزیابی راه پیدا کرد، موسسه محک بوده است.
 
بر اساس این گزارش، پیش از این نیز مؤسسه خیریه محک در سال 1386 به عنوان اولین سازمان غیر دولتی در خاورمیانه موفق به دریافت گواهینامه NGO Benchmarking  از شرکت بازرسی بین‌المللی SGS شده و بر اساس نتایج مستخرج از ششمین ممیزی این شرکت در سال 2012 مؤسسه محک در بین 265 سازمان غیردولتی که در جهان مورد ممیزی قرار گرفته‌اند، حائز رتبه دهم است.
 
همچنین محک در سال2011 موفق به دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی شد و توانست نام محک را در زمره 10 سازمان برتر سال 2011 ثبت کند. اخذ مقام مشورتی شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد (ECOSCO) از دیگر دستاوردهای بین‌المللی این سازمان است.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها