امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115823
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسفندیار چهاربند،مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم افتتاح دبیرستان خیّرساز ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسفندیار چهاربند،مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم افتتاح دبیرستان خیّرساز دخترانه دوره اول شهیدان مجید و محسن مثقالی در سخنانی اظهار داشت: بهره‌برداری از چنین مدارسی زمینه کار فرهنگی بزرگی است؛ زیرا خیّرین با این کار خود امری پسندیده انجام داده‌اند و تا زمانی که این مدرسه برپاست از ثواب آن برخوردار خواهند بود.

وی افزود: مدرسه‌سازی به عنوان صدقه جاری است زیرا تا زمانی که این مدرسه دایر باشد، ثواب‌های بیشماری برای سازنده محاسبه خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: می‌شود کار خیر را به دنیای معنوی متصل کرد تا از خیرات و برکات آن به صورت نامتناهی استفاده کرد.

وی یادآور شد: مجمع خیّرین مدرسه ساز نماد فرهنگ احسان و ایثارگری در کشور است و این حرکت بزرگ در طول تاریخ کشور بی سابقه است و حتی می‌توان گفت، در کشورهایی که داعیه حقوق بشر و کارهای خیر را دارند چنین نهادی وجود ندارد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش فارس، این دبیرستان به همت عباس جلالی با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان ساخته و تحویل آموزش و پرورش منطقه 17 شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها