امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11583
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، ارتش سوریه پس از کنترل بر فرودگاه نظامی الضبعه در حومه القصیر ضربه دیگری را ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، ارتش سوریه پس از کنترل بر فرودگاه نظامی الضبعه در حومه القصیر ضربه دیگری را بر افراد مسلح در این کشور وارد کرد.

بنابراین گزارش نیروهای ارتش سوریه، در حال حرکت به سوی البویضة الغربیة هستند تا به این ترتیب تمام مناطق اطراف فرودگاه الضبه را پاکسازی کرده باشند.

از سوی دیگر «خالد منلا» یکی از رهبران برجسته النصره به همراه 15 نفر از همراهانش در کمین ارتش سوریه کشته شدند.

این تروریست‌ها قصد داشت به همراه 4 خودرو «پیک آپ» مسلح شده از القصیر فرار کند ولی در مسیر فرار توسط نیروهای ارتش به دام افتادند.

بنابراین گزارش، ارتش به زودی شهر القصیر را منطقه امن اعلام خواهد کرد.

به دنبال به دست گرفتن فرودگاه نظامی و روستای الضبعه به دست ارتش سوریه که امروز صورت گرفت و تسلط بر منطقه الحمیدیه که روز گذشته روی داد، تنها روستای «عرجون» باقی مانده که باید از وجود تروریست‌های مسلح پاکسازی شود که نیروهای ارتش سوریه عملیات نظامی خود را در این منطقه با هدف پاکسازی آن از عناصر مسلح را آغاز کرده‌اند و با تسلط کامل ارتش سوریه بر آن ریف القصیر به طور کامل تحت کنترل و تصرف ارتش سوریه خواهد بود.

یگان‌های ارتش سوریه همچنان به عملیات نظامی خود در شهر القصیر ادامه می‌دهند که تنها 20 درصد از منطقه غربی و 50 درصد از منطقه شمالی آن هنوز در تصرف افراد مسلح بوده و با پاکسازی آن از وجود گروه‌های تروریستی شهر القصیر به طور کامل تحت کنترل و تصرف ارتش سوریه خواهد بود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها