امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115831
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد میدری در مراسم بزرگداشت تکریم منزلت سالمندان که عصر امروز با حضور علی ربیعی وزیر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد میدری در مراسم بزرگداشت تکریم منزلت سالمندان که عصر امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور و هولکی اوز نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران، اظهار داشت: شادابی همیشه همراه با سالمندان بوده و خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه سالمندان علاوه بر دانش، صبوری و تجربه دارای شادابی هستند، گفت: هیچگاه نمی‌توان این شادابی را از این عزیزان سلب کرد.

میدری با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید بنا دارد خدمات مختلفی را به سالمندان ارائه کند، گفت: منابع دولت محدود است و ما نمی‌توانیم پولی به سالمندان بدهیم، اما بنا داریم خدمات خوبی را به آنها ارائه کنیم.

معاون رفاهی وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بدترین زمان برای پدر و مادر وقتی است که از فرزند خود چیزی بخواهند، گفت:‌ باید از دانش و تجربیات سالمندان بهره کافی و وافی را برد.

میدری با اشاره به تشکیل و راه‌اندازی شورای سالمندان بعد از سال‌ها وقفه، گفت:‌ با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجددا این شورا تشکیل شد و قرار است بازنگری در سند تبیین شده شورای ملی سالمندان صورت گیرد.

وی افزود: وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی و بویژه شورای ملی سالمندان بنا دارد بسرعت و با همکاری کانون‌های بازنشستگی سند اشاره شده را به تصویب برساند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار