امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115836
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز گذشته یک شهروند کرجی با اورژانس تماس گرفت و تقاضای کمک فوری کرد. اما وقتی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز گذشته یک شهروند کرجی با اورژانس تماس گرفت و تقاضای کمک فوری کرد.

اما وقتی نیروهای اورژانس به بالین بیمار رسیدند با چاق ترین زن ایرانی مواجه شدند.

به گفته این بیمار، چند ماه پیش که به روی باسکول رفته بود، 200 کیلوگرم وزن داشته است اما در این مدت که خود را وزن نکرده نیز مقدار تقریبی 40 کیلو به وزنش افزوده شده است.

تکنسین ها که توانایی خارج کردن این زن 240 کیلویی از منزل را نداشتند، با آتش نشانی تماس گرفته و از آنها طلب کمک کردند.

نیروهای آتش نشانی با حضور در صحنه و دیدن این زن 240 کیلویی اعلام کردند که امکانات لازم جهت انتقال وی به آمبولانس را ندارند.
سرانجام بعد از جدا کردن در خانه از چارچوب و به وسیله یک تخته فرش که چندین مرد قوی هیکل، اطراف آن را گرفته بودند، زن 240 کیلویی از منزل خارج شد.

بعد از خروج این زن از خانه، مشخص شد که این خانم 240 کیلویی در خودروی آمبولانس نیز جا نمی شود بنابراین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد و وی را به بیمارستان شریعتی کرج منتقل کردند.

به علت شرایط نامساعد این زن 240 کیلویی، وی ساعتی قبل با اتوبوس آمبولانس به اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) در تهران منتقل و بستری شد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها